Nový balanc do života? Vyzkoušejte boty New Balance!

posted in: Blog | 0
Pánské boty New Balance

Ano, i takhle by se dal vyložit název sportovní značky New Balance. Přiznejme si, kdo by našel duševní rovnováhu a klid, v botách, které tlačí tak, že nedokážete ani myslet na nic jiného? To ale u bot New balance nehrozí.

A co je na těchto teniskách tak zvláštního?

Od roku 1905, kdy byla tato značka založena, se měnily typy podrážek nejen k co nejlepšímu přizpůsobení chodidlu, ale také podle sportu ke kterému jsou určeny. Co se však mění jen málo, je jejich design. Jak to? Boty jsou totiž v retro stylu! Všechny mají podobné rysy v podobě zakřivených pásů ze semiše či textilie, nemluvě o velkém N charakteristickým pro New Balance. Každá teniska je většinou kombinací tří různých barev. Pod patou je vyvýšená podrážka pro větší komfort a tlumení každého kroku. Tenisky jsou dostupné v mnoha různých barevných variantách, typech i stylech. Některé jsou více sportovní, některé více elegantní. Na své si přijdou jak lidé, kteří mají rádi boty jako hlavní prvek jejich oblečení, barevný a nápaditý, tak lidé, pro které jsou boty pouze praktickou záležitostí!

Když už je řeč o podrážce, bylo by záhodno zmínit, že tenisky byly vyráběny nejprve za účelem pomoci lidem s problémy s chodidly. Ještě pořád pochybujete o tom, že musí být skvěle přizpůsobené a pohodlné?

Kromě volnočasové obuvi lze najít jak běžecké modely, tak zimní modely pro ženy, muže i děti. Tyto tenisky jsou vhodné jak pro méně akční, tak pro velice nadšené sportovce i ne-sportovce. Dámské modely lze nosit jako sportovní kousek pro ranní běh, jako doplněk k ležérnímu outfitu, nebo klidně i jako elegantnější alternativu. Je to jen na vás! Děti ve svých mohou chodit do školy, nebo klidně i lítat po venku. S těmito teniskami se nebudete nikdy nudit a je na každém zvlášť, jakým způsobem je bude nosit!

Leave a Reply